Plastika Trček

Vzorek HTPRO-PLA - Modrá

1 Kg | 1.75 mm průměr struny

Vzorek našeho skvělého HTPRO PLA pro otestování vlastností materiálu, tisku a matnosti výtisku. Hmotnost jednoho vzorku je +/- 50g. Cena vzorků je 0 Kč. Poštovné je standrdních 58 Kč.

Momentálně není dostupný

0 Kč

STANDARD CENA

VČETNĚ DPH

-0%

ZÁKLADNÍ

SLEVA

0 Kč

FINÁLNÍ CENA VČ. DPH

BEZ DPH: 0 Kč

CHJO...VŠE BYLO VYPRODÁNO

Upozorni mne, jakmile bude Vzorek HTPRO-PLA - Modrá zase skladem

@

Na váš email vám pošleme automatickou notifikaci, jakmile bude materiál opět naskladněn. Email neposkytneme nikdy žádné třetí straně a ani s ním nebudeme nijak nečestně nakládat.

SAMPLES

Skvělá volba pro tiskaře, kteří mají "nastaveno" na PLA, ale potřebují mnohem houževnatější výtisk než se standardním PLA. HTPRO-PLA je tvrdší a méně křehčí než standardní PLA. Tiskne se s ním stejně snadno jako s naším standardním PLA jen s trochu vyšší teplotou extruderu. Povrch potištěných částí je matný, tím pádem zakryje nedokonalosti a vrstvy sou méně výrazné. Je odolný až k teplotě 100 °C a skvěle se hodí pro mechanické součásti. Jeho vlastnosti jsou podobné jako u ABS, ale bez deformace, která u ABS často hrozí. HTPRO nepotřebuje takovou péči, při tisku z něj není cítit žádný zápach a zachovává si svůj ekologický profil. Materiálu interně říkáme INSTANT PRO - v překladu: okamžitý profesionál. TIP: Pokud tisknete z HTPRO větší objekty, které mají třeba ostré rohy v půdorisu směrem k tiskové podložce, může dojít k drobné deformaci těchto rohů. V takovém případě je dobré použít límec, který zvětší plochu objektu, která je v kontaktu s podložkou. Zaexperimentujte také s teplotou podložky, kdy první vrstvu zahříváme na 60 stupňů a pak další na teplotu kolem 55 stupňů. V případě opravdu velkých objektů je dobré zvážit 3D lak, nebo pokud nemáte, pak jakýkoli lak na vlasy.

Teplota hotendu Teplota podložky Rychlost tisku
195°C - 225°C 20°C – 60°C 40 – 120 mm/s

SAMPLES